Godło
Szkoła Podstawowa nr 173
Wesołek
Płyta Mruczy Winyl
Pogoda w SP 173
Certyfikat ISO 9001:2008
Logo Mistrzowie Kodowania
Logo Wars i Sawa
Logo Twoje dane - Twoja sprawa

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE!

W tym roku szkolnym biblioteka uczestniczy w programie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”. Program ten przede wszystkim umożliwił zakup nowości wydawniczych do biblioteki w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych. Oto kilka propozycji:

Czytaj więcej: NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE!

Regulamin wypożyczania i udostępniania bezpłatnych podręczników i materiałów edukacyjnych dla uczniów klas pierwszych, drugich i czwartych Szkoły Podstawowej nr 173 im. Górników Polskich w Warszawie w roku szkolnym 2015/2016

Czytaj więcej: Regulamin wypożyczania i udostępniania bezpłatnych podręczników i materiałów edukacyjnych dla...

Twoje dziecko zgubiło lub zniszczyło podręcznik? Komu i ile trzeba zapłacić?

Przypominamy rodzicom zasady płatności za podręczniki – zapewnione przez MEN i pochodzące z dotacji celowej.

Czytaj więcej: Twoje dziecko zgubiło lub zniszczyło podręcznik? Komu i ile trzeba zapłacić?

Spotkanie autorskie z p. Zuzanną Orlińską

W piątek 4 kwietnia 2014 dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej w Warszawie Wesoła naszą szkołę odwiedził gość, którym była Zuzanna Orlińska, ilustratorka oraz autorka książek dla dzieci. Podczas spotkania opowiadała nam o swoim życiu oraz oczywiście o swoich książkach, a także odpowiadała na nasze pytania. Przeczytała nam fragmenty książek, których słuchaliśmy z zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Spotkanie autorskie z p. Zuzanną Orlińską

Entropia słowa

Julian Tuwim poetą był ... – happening w SP 173

Entropia słowa – Literacka Mapa Warszawy akcja organizowana z inicjatywy Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Biura Edukacji w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej przypadła w tym roku na dzień 24 maja. Celem tego projektu jest nie tylko przybliżenie osiągnięć literackich warszawskich twórców, ale przede wszystkim ożywienie pamięci o obecności literatury w Warszawie.

Czytaj więcej: Entropia słowa

 
© Szkoła Podstawowa nr 173